alt

 

 

Вісімнадцять років тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада ухвалила Акт про проголошення незалежності України.

У Києві відбувся парад військ на честь 18-ї річниці незалежності України.

Під час параду Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Ющенко звернувся до Українського народу з вітальним словом з нагоди сьогоднішнього свята.

Урочистим маршем по Хрещатику пройшли більше 3,5 тисяч воїнів Збройних Сил та інших військових формувань України, пролетіли 35 літаків, серед яких – бомбардувальники, винищувачі, штурмовики, бойові вертольоти і гордість вітчизняного літакобудування – транспортна авіація. У параді взяли участь відмінники навчання, високопрофесійні майстри військової справи і більше п’ятисот чоловік, нагороджених державними нагородами, орденами і медалями. Також на параді були 18 оркестрових колективів ЗСУ. Командував парадом Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Іван Свида.

На центральній вулиці столиці України сьогодні представлена бойова техніка Сухопутних військ та Повітряних Сил ЗСУ – переважна більшість зразків модернізовано на вітчизняних підприємствах ВПК. Демонстровані озброєння і бойова техніка унікальні за своїм тактичним і технічними характеристиками – і вже зарекомендували свою ефективність і надійність на численних військових навчаннях в Україні та за її межами.

Серед почесних гостей параду – вище керівництво держави та ЗСУ, дипломати, громадські, релігійні та культурні діячі.

 

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *