Сьогодні, 6 грудня, відзначають День Збройних сил України.

З нагоди 21-ої річниці створення Збройних Сил України сьогодні відбудуться урочисті заходи, в тому числі святкові феєрверки, пише Корреспондент.

Як повідомили в Міноборони, о 08:30 відбудеться церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата та пам´ятника Івану Кожедубу в Парку Слави за участю міністра оборони Дмитра Саламатіна і начальника Генштабу Володимира Замани.

З 09:00 до 10:00 відбудеться Божественна літургія в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а об 11:00 розпочнеться урочисте зібрання, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України за участю керівництва держави.

Крім того, о 20:00 у столиці України – місті-герої Києві, містах-героях Одесі, Севастополі, Керчі, а також у Вінниці, Львові, Житомирі, Рівному та Дніпропетровську відбудуться святкові феєрверки двадцятьма залпами.

Загальна чисельність Збройних сил України на 2012 рік становить 184 тисячі осіб, у тому числі до 139 тисяч військовослужбовців, будучи п´ятою за розміром армією Європи. Розроблена Міністерством оборони реформа передбачає скорочення чисельності армії протягом п´яти років до 70 тисяч осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *